OSMANLI SOFRASI

Kurumsal Bilgi Sayfası

Osmanlı Sofrası Restaurant

Osmanlı Sofrası olarak 1989'den beri size hizmet ediyoruz. Lokantacılık sektöründeki faliyetlerine Siverek Hürriyet caddesindeki yerinde başlayan Osmanlı Sofrası bugün aynı yerinde 300 kişilik Açık ve kapalı alanlarıyla yemek hizmeti sunmaktadır. Osmanlı Sofrası Restorant, 3 katlı binasında çalışanlarıyla hizmet vermektedir. Restoranımızın sahibi Sayın Haşim ÇAKTI, yılların getirdiği tecrübeyi yeni kuşaklara aktararak lokantacılık sektöründe önemli değişme ve gelişmelere ön ayak olmuştur. 
Bugün Siverek’te yemek yenicek en nezih ve sade ortamı Osmanlı Sofrası sizlere sunmaktadır. Osmanlı Sofrası konsepti özellikle alkolsüz olarak tasarlanmış olup 3 neslin bir arada yemek yiyeceği bir yer olarak düşünülmüştür. 
Mezuniyet, turlar, yıl dönümleri, yemekli toplantılar, düğün ve nişan yemekleri gibi önemli günlerinizde, bizleri aramanız yeterlidir. Salonumuz 300 kişilik olup önemli günlerinizde isteğinize göre yeniden şekillendirilmektedir.

Image
Image

 Lokantacılık sektöründe bir marka olma yolunda hızla ilerleyen Osmanlı Sofrası olarak, yemeklerimize özen ve itina göstermekle beraber, sizlere bu hizmeti sunarken kalite temizlik ve gıda güvenliğini kendimize ilke edindik. Kullandığımız malzemelerin tamamı kalite kontrol testlerinden geçmektedir. Osmanlı Sofrası olarak önceliğimiz, insan sağlığıdır. En kaliteli malzemeyi, profesyonel aşçılarımızın elinden sizlere sunmaktayız.

     Üretimde çalışan personelimize de hijyen konusun da eğitimler verilmektedir. İşletme Sahibi Sayın Haşim ÇAKTI, personeli hijyen konusunda sürekli denetlemektedir.

     İnsan sağlığı ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda kendi alanımızdaki pazarın rekabet koşullarını da göz önüne alarak, bünyemize yeni şubeleri faaliyete geçirip geniş kitlelere lezzetimiz götürmeyi planlamaktayız.

 Bizi tercih eden müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarken bizi tanıyan, tanımayan herkese kapılarımızın daima açık olduğunu belirtmekte fayda görüyoruz.

Haşim ÇAKTI

Osmanlı Sofrası İmtiyaz Sahibi

© 2021 Osmanlı Sofrası Restaurant.Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL